Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

PEPSICO / FRITO LAY

O nas

Marka PEPSICO kojarzona przede wszystkim z napojem Pepsi oraz chipsami Lay’s. W Polsce pojawiliśmy się na początku lat 70. XX wieku. Obecnie na terenie naszego kraju znajdują się cztery fabryki. Napoje produkowane są przez Pepsi-Cola General Bottlers Poland Spółka z o.o., która posiada zakłady produkcyjne w Michrowie oraz w Żninie. Słone przekąski zaś produkujemy przez Frito Lay Spółka z o.o. w zakładach zlokalizowanych w Grodzisku Mazowieckim i Tomaszowie Mazowieckim. Fabryka Frito Lay w Grodzisku Mazowieckim funkcjonuje od 1993 roku i obecnie jest jedną z najbardziej nowoczesnych fabryk tego typu w Europie. To tu produkujemy szeroki wybór chipsów ziemniaczanych Lay’s, które są dostarczane na potrzeby konsumentów z prawie całej Europy.

Na stronie www.pepsicojobs.com znajdziecie aktualne oferty pracy.

Produkty i usługi

• Produkcja