Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Evcon S.A.

O nas

Evcon S.A. oferuje usługi związane z kompleksową informatyzacją przedsiębiorstw. Podstawową działalnością naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie doradztwa oraz wdrożeń zintegrowanych systemów do zarządzania przedsiębiorstwem. W przypadku baz transakcyjnych specjalizujemy się we wdrożeniach pakietów klasy ERP takich jak MFG/Pro, Oracle oraz SAP. Poza główną gałęzią działalności prowadzimy audyty funkcjonalne oraz techniczne zintegrowanych systemów informatycznych oraz infrastruktury informatycznej w firmach. Zatrudniamy doświadczony zespół wdrożeniowy pracujący ze sobą od ponad 5 lat. Posiadamy liczne referencje wdrożeniowe w różnych gałęziach gospodarki w Polsce i na świecie.
• Bazując na kompetencjach zespołu inżynierów, architektów, programistów, administratorów oraz analityków, spółka EVCON S.A. specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu dla Klientów sektora średnich i dużych przedsiębiorstw rozwiązań technologicznych , opartych na paradygmacie SOA (Service Oriented Architecture). W ramach oferowanych usług, EVCON przeprowadza wdrożenia zintegrowanych środowisk wspomagających m.in. optymalizację i zarządzanie procesami biznesowymi, uruchomienie platformy do zarządzania obiegiem dokumentów czy budowę serwisów portali Intranetowych. Projektowane rozwiązania bazują na pakietach produktów Oracle Fusion Middleware.
Zapewnienie szerokiego spektrum usług w płaszczyźnie rozwiązań klasy middleware, wiąże się bezpośrednio z realizowaną konsekwentnie od roku 2007strategią spółki, pozycjonującą produkty Oracle jako bazę technologiczną dla rozwiązań oferowanych przez EVCON. Inwestycja w badania i rozwój w obszarze kompetencji specjalistycznych Oracle Fusion Middleware pozwoliła spółce zrealizować z sukcesem projekty wykorzystujące między innymi:
– Oracle Enterprise Content Management,
– Oracle Business Process Management,
– Oracle Service Oriented Architecture,
– Oracle Information Rights Management,
– Oracle Document Capture, Oracle BI
– Oracle WebCenter.
Obecnie spółka EVCON została włączona w program Oracle Enablement 2.0. skierowany do strategicznych partnerów Oracle w obszarze technologii middleware powiązany z intensywnym procesem certyfikacji w wybranych specjalizacjach – SOA, ECM oraz WebCenter.
W ramach wizji rozwoju spółki EVCON, budowanie przewagi konkurencyjnej zostanie oparte na realizacji strategii inwestycji w rozwój kompetencji zespołu projektówo-wdrożeniowego oraz wąskiej specjalizacji w obszarze Oracle Fusion Middleware . Unikalne kompetencje, stały zespół profesjonalistów współpracujący ze sobą od 2005 roku oraz wąska specjalizacja technologiczna mają jeden wspólny cel – wypracowanie potencjału EVCON dającego szansę na stanie się wiarygodnym partnerem technologicznym, rzetelnym usługodawcą, zdeterminowanym i kompetentnym w realizacji efektywnych rozwiązań IT dla naszych Klientów.

Produkty i usługi

Dodatkowe informacje

Branża:
Strona www:
Liczba pracowników:

Jak do nas trafić

02-697 Warszawa, Rzymowskiego