Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Eurogast Polska Sp. z o.o.

O nas

Eurogast Polska Sp. z o.o. to jedna z najbardziej doświadczonych i dynamicznie rozwijających się firm w branży gastronomicznej. W ciągu 23 lat działalności wprowadziliśmy na polski rynek sprzęt gastronomiczny wielu renomowanych producentów, mi.in: Roller Grill, Robot Coupe, Santos, Fagor, Porkka, Futurmat, Simag, Moretti Forni, Hounö, Elettrobar i wiele innych.

Obecnie są to marki znane i cenione przez tysiące polskich klientów z branży HORECA.
Aktualnie Eurogast Polska jest przedstawicielem ponad 30 wiodących europejskich producentów urządzeń do gastronomii. Oferujemy rozwiązania gastronomiczne oraz najwyższej jakości sprzęt.

Współpracujemy z grupą ponad 300 dystrybutorów na terenie całego kraju. Naszym partnerom biznesowym oferujemy atrakcyjne warunki zakupu. Dzielimy się doświadczeniem handlowym i technicznym. Cieszymy się zaufaniem klientów i dobrą opinią na rynku.

Jako importerowi zależy nam na jak najszerszym przekazaniu wiedzy handlowej i technicznej dotyczącej dostępnego w naszej ofercie sprzętu. W porozumieniu z producentami, lub samodzielnie organizujemy szkolenia handlowe i techniczne, prezentacje i pokazy, zarówno w siedzibie naszej firmy, jak i bezpośrednio u producenta.
Swoim klientom oferujemy także doradztwo i usługi projektowe w zakresie zagospodarowania zaplecza kuchennego.

Produkty i usługi

Branża: