Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.

O nas

Essilor Optical Laboratory Polska jest firmą należącą do globalnego lidera branży optycznej,
Essilor International. Od 2002 roku produkuje w Warszawie najwyższej jakości soczewki okularowe. W ciągu 12 lat ponad 450 osób znalazło u nas zatrudnienie. W 2011 roku nasza firma zajęła I miejsce w konkursie Pracodawca – Organizator pracy bezpiecznej w województwie mazowieckim
w kategorii firm zatrudniających powyżej 250 pracowników.

W 2010 roku utworzony został Dział, którego głównym zadaniem jest przygotowanie danych produktowych niezbędnych do uruchomienia procesu produkcyjnego. Dział zajmuje się zarządzaniem bazami danych referencyjnych (codzienne wprowadzanie danych do baz, kontrola poprawności i modyfikacje danych). Dane, którymi się zajmujemy, stanowią podstawę do wykonania odpowiednich soczewek na w pełni zautomatyzowanych liniach produkcyjnych.
Oprócz bieżącego przygotowywania powyższych danych, bierzemy czynny udział w projektach mających na celu zaplanowanie sposobu wdrażania produktów.

Zachęcamy do aplikowania na poniższą ofertę pracy w nowym Dziale!

Produkty i usługi

Branża: