Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

ESKOM IT Sp. z o.o.

O nas

Świadczymy profesjonalną obsługę informatyczną (outsourcing IT), wdrażamy dedykowane rozwiązania informatyczne z zakresu infrastruktury i bezpieczeństwa IT.

Nasza pozycja na rynku IT budowana jest od 2003 roku. Wówczas małżeństwo informatyków Ewa i Sebastian Niklewicz, wykorzystując doświadczenie w działach IT dużych korporacji, postanowili zbudować organizację ESKOM.

Od początku systematycznie zwiększamy zakres kompetencji i przychody ze sprzedaży. Wśród naszych Klientów znajdują się zarówno duże organizacje (głównie z sektora finansowego i publicznego), jak i firmy z sektora MSP.
Kluczowe informacje o firmie:

Kilkanaście lat na rynku
Specjalizacja: IT Outsourcing i usługi wdrożeniowe
Bogate doświadczenie w obsłudze dużych organizacji IT
Kompetencje biznesowe: sektor finansowy (ubezpieczenia) i publiczny
Kilkudziesięciu klientów, dla których świadczymy stałe usługi outsourcingu IT na podstawie stałych umów w zakresie pełnym oraz selektywnym
Silny inżynierski zespół wdrożeniowy i utrzymaniowy (opieka w trybie 24h na dobę)
Kompetencje wdrożeniowe poparte certyfikatami i partnerstwami technologicznymi

Model naszej współpracy jest dostosowywany do potrzeb Klienta, aby obsługa informatyczna była jak najbardziej efektywna. Obsługujemy firmy kompleksowo lub wspieramy je tylko w wymaganym zakresie (outsourcing selektywny), doradzamy oraz współpracujemy z informatykami i menedżerami po stronie Klienta.

Tworzymy silny zespół wsparcia, lubimy ambitne zlecenia i współpracujemy ściśle z największymi producentami wdrażając technologie, które rozwijają biznes.

ESKOM to zespół nie tylko w biznesie, ale również w sporcie.

Tworzymy zgraną drużynę rowerową, która regularnie bierze udział w zawodach rowerów górskich MTB i jest gotowa na różnorodne wyzwania.

Produkty i usługi

Dodatkowe informacje

Branża:
Strona www: http://eskom.eu
Liczba pracowników:

Jak do nas trafić

00-138 Warszawa, Zimna