Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Ekoplon S.A.

O nas

Od początku istnienia EKOPLON SA to firma, która kładzie ogromny nacisk na profesjonalizm, innowacyjność, rozwój produktów i podążanie za trendami rynku. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą nawozów dolistnych i środków żywienia zwierząt gospodarskich.

Rozwój i sukces firma zawdzięcza skupionej wokół niej grupie wysoko wykwalifikowanych specjalistów, technologów i fachowców z branży rolniczej, w dziedzinie nawożenia roślin oraz żywienia zwierząt.

Największym kapitałem firmy EKOPLON SA są jej pracownicy, ich kompetencje, entuzjazm, talent oraz motywacja do stałego rozwoju. Od 20 lat, w naszej działalności, towarzyszy nam troska o klientów, dobra współpraca ze społecznościami lokalnymi, dbałość o środowisko naturalne, ale przede wszystkim troska o kapitał ludzki.

To właśnie pracownicy tworzą kulturę naszej organizacji. Zatrudniamy najlepszych fachowców oraz dbamy o ich rozwój i wykorzystanie potencjału.
Stawiamy na pracę zespołową, podczas której każdy może się wykazać indywidualnymi umiejętnościami. Oczekujemy zaangażowania i potrafimy je docenić.

Naszym pracownikom oferujemy pracę w innowacyjnej i nowocześnie zarządzanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Sukces firmy możliwy jest dzięki talentom, umiejętnościom i zaangażowaniu wszystkich jej pracowników.

Produkty i usługi

Dodatkowe informacje

Branża:
Strona www: http://www.ekoplon.pl
Liczba pracowników:

Jak do nas trafić

28-255 Szydłów, Grabki Duże 82