Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Domański Zakrzewski Palinka sp. k.

O nas

Kancelaria Domański Zakrzewski Palinka powstała w 1993 roku. Od tego czasu systematycznie zwiększa swój potencjał. Od wielu lat jesteśmy największą, niezależną polską kancelarią prawniczą. Nasza reputacja i marka to wartość, na którą składa się zaufanie i satysfakcja klientów oraz efektywna praca prawników i ekspertów podatkowych.

Kancelaria ma swoją siedzibę w Warszawie oraz biura w Poznaniu i Wrocławiu. Liczący ponad 130 osób zespół specjalistów, pracujący pod kierunkiem 22 Partnerów, świadczy usługi klientom ze wszystkich sektorów gospodarki, oferując im kompleksowe doradztwo prawne i podatkowe we wszystkich dziedzinach i specjalizacjach prawa.

Szeroka sieć powiązań i relacji z kancelariami zagranicznymi pozwala na doradztwo zarówno dla polskich przedsiębiorców zainteresowanych operowaniem na rynku międzynarodowym, jak i przedsiębiorców zagranicznych planujących inwestycje w Polsce. Doradztwo na rzecz klientów jest świadczone w językach: angielskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim i hiszpańskim.

Produkty i usługi

Dodatkowe informacje

Branża:
Strona www: http://www.dzp.pl/
Liczba pracowników:

Jak do nas trafić

00-124 Warszawa, Rondo ONZ 1