Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Directart s.c. S. Hanusiak, W. Miętkowska, B. Sankiewicz, M. Szkaradek

O nas

Directart to nowoczesna firma, która zajmuje się realizacją różnorodnych projektów, głównie związanych z reklamą. Posiadamy nośniki reklamowe w takich miastach jak Kraków, Łódź, Warszawa, Wrocław. Docieramy do wyselekcjonowanych grup odbiorców – pracownicy korporacyjni, turyści, studenci, mieszkańcy dużych i średnich miast. Staramy się zawsze, aby nasze nośniki osiągały jak największą skuteczność, nad czym codziennie ciężko pracujemy. Nasze realizacje to m.in.: Magazyn Exclusive Info wydanie Warszawskie i Krakowskie, reklama na podkładkach papierowych w stołówkach studenckich w czterech miastach – ośrodkach akademickich, reklama w windach, reklama na klatkach schodowych, Informator Krakowski , projekt kart zniżkowych VIP Student.

Produkty i usługi

Branża: