Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

DIET AND WELLNESS

O nas

Peater to nie tylko system – to ludzie, którzy  za nim stoją. Jesteśmy utalentowanymi kucharzami, dietetykami, fanami nowoczesnych technologii, deweloperami i miłośnikami startupów.

Łączy nas miłość do dobrej kuchni i przekonanie, że lepsze odżywianie może poprawić życie ludzi na całym świecie.

Nasza historia

Peater powstał w oparciu o wieloletnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji o nazwie Dietmap. Dzięki ponad 357 tysiącom użytkowników i 15 tysiącom wiadomości od nich, zmieniliśmy wyobrażenie, jak może funkcjonować idealny – spersonalizowany system żywienia.

Holistyczne jedzenie

Po ugotowaniu i spróbowaniu tysięcy posiłków, zdecydowaliśmy się na ponad 2000 najsmaczniejszych dań, które dzisiaj znajdziecie w naszej bazie. Każde danie zostało wykonane, sfotografowane i przetestowane w naszej kuchni  i laboratorium.

Zdrowy tryb życia, poza zbilansowanym odżywianiem wymaga odpowiedniej sprawności fizycznej, dlatego przeanalizowaliśmy szereg aktywności i uwzględniliśmy ich wpływ na adekwatną do potrzeb kaloryczność posiłków.

Dostosowaliśmy również listy zakupowe,  co znacznie ułatwia użytkownikom planowanie posiłków.

Peater został opracowany zgodnie z najnowszymi światowymi trendami w zakresie najnowocześniejszych technologii projektowania stron internetowych i aplikacji.

Peater oferuje przyjazny, łatwy w obsłudze interfejs zarówno na komputerze, jak i telefonie komórkowym. Jest wyposażony w bardzo intuicyjne i zaawansowane możliwości personalizacji, które każdemu użytkownikowi umożliwią stworzenie własnego, dostosowanego do celów i potrzeb profilu.

Dołącz do nas!

Smacznego!