Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Decathlon Sp. z o.o.

O nas

Decathlon to międzynarodowa sieć sklepów ze sprzętem sportowym, miejsce pracy dla ponad 1200 osób i oferta złożona z około 6 tysięcy modeli produktów.

Decathlon to nie tylko produkcja i dystrybucja artykułów sportowych (ponad 490 sklepów w 17 krajach, 41 tysięcy pracowników), to również organizator wielu sportowych imprez, aktywnie współpracujący z lokalnymi klubami czy szkołami.

Naszą misją jest umożliwić jak najszerszemu gronu osób czerpanie radości z uprawiania sportu a nasze wartości to szczerość, witalność, odpowiedzialność i chęć pomocy innym.
Chcemy towarzyszyć rozwojowi sportu w Polsce, przyczynić się do jego popularyzacji, spełnić oczekiwania naszych klientów i użytkowników naszych produktów.
Pragniemy, aby sklepy Decathlon stały się dla Polaków ulubionym miejscem sportowych zakupów.

Oprócz asortymentu, bardzo ważnym elementem Decathlon Polska jest zespół. Jest to grupa młodych, otwartych, dynamicznych, lubiących wyzwania i pracę w zespole ludzi, których łączy jedna wspólna pasja: SPORT.

Dynamiczny rozwój Decathlon Polska, plany zwiększenia liczby projektów niosą za sobą potrzebę zatrudniania coraz większej ilości osób. W samym 2012 roku planujemy zatrudnić 100 kierowników sektora oraz minimum 300 sprzedawców.

Decathlon to firma z dalekosiężną wizją. Możesz ją tworzyć razem z NAMI!!!!

Produkty i usługi

Branża: