Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

De Heus Sp. z o.o.

O nas

Royal De Heus Group
jest wiodącym producentem pasz oraz produktów paszowych w Polsce
i na świecie.

Jesteśmy holenderską firmą z długimi tradycjami rodzinnymi. Należymy do największych firm w przemyśle paszowym w Polsce i na świecie. Naszym znakiem rozpoznawczym jest profesjonalne doradztwo żywieniowo- techniczne oraz specjalistyczne programy żywieniowe „szyte na miarę” potrzeb naszych klientów. Oferujemy także doradztwo w budowie obiektów inwentarskich, realizowane przez profesjonalistów z działu Agra-Matic.

Gwarantujemy najwyższej jakości produkty paszowe. Jesteśmy niezależnym partnerem nastawionym na wypracowywanie satysfakcjonujących wyników biznesowych, postępujemy w sposób przedsiębiorczy i stale dążymy do ulepszania naszych działań.

Od ponad 20 lat w Polsce i ponad 100 lat na świecie, produkujemy mieszanki paszowe pełnoporcjowe, mieszanki uzupełniające (koncentraty), a także mieszanki mineralno-witaminowe (premiksy) i preparaty mlekozastępcze. Posiadamy szeroką ofertę produktową dla hodowców drobiu, bydła i trzody chlewnej.

W 2011 r. działalność naszej firmy została doceniona i wyróżniona przez Królową Niderlandów, co oznacza, że możemy włączyć w nazwę firmy określenie „królewski” oraz wizerunek holenderskiej korony do swojego logo.

Produkty i usługi

Dodatkowe informacje

Branża:
Strona www: http://www.deheus.pl/pl
Liczba pracowników:

Jak do nas trafić

99-100 Łęczyca, Lotnicza 21B