Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Cresa Polska Sp Z.O.O

O nas

Cresa, z siedzibą w Waszyngtonie, jest największą na świecie firmą doradczą na rynku nieruchomości komercyjnych świadczącą usługi agencyjne wyłącznie na rzecz najemców i specjalizującą się
w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie nieruchomości. Została założona w 1993 r. w Stanach Zjednoczonych. Obecnie prowadzi działalność w ponad 80 biurach na całym świecie.

Cresa Polska została założona w 2017 r. Oferujemy obiektywne i niezależne usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych. Zapewniamy kompleksowe usługi agencyjne w zakresie reprezentacji najemców pozbawione ryzyka konfliktu interesów, jak również obsługi transakcji na rynkach kapitałowych (w tym na rynku hotelowym), wycen nieruchomości, badań rynku i doradztwa, projektowania i zarządzania projektami oraz workplace strategy.

We wrześniu 2018 r. Cresa Polska otrzymała nagrodę za Debiut Roku na Rynku Nieruchomości przyznaną przez Warsaw Business Journal.

We wrześniu 2019 r. Cresa Polska otrzymała nagrodę specjalną Prime Property Prize 2019 podczas gali IX edycji Property Forum 2019 – największego wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych
w Polsce organizowanego przez Grupę PTWP.

Produkty i usługi

Dodatkowe informacje

Branża: Nieruchomości 
Strona www: https://cresa.pl/
Liczba pracowników: 10-99

Jak do nas trafić

00-113 Warszawa, Emilii Plater 53