Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Credit Agricole Bank Polska SA

O nas

Ponad 5 000 osób zatrudnionych w Credit Agricole w Polsce pracuje w wyspecjalizowanych zespołach odpowiedzialnych m.in. za sprzedaż, obsługę klienta, call center, bankowość korporacyjną, marketing, IT. Spotkasz nas w prawie 400 placówkach bankowych oraz w centrali we Wrocławiu.
Od wielu lat z sukcesem budujemy pozycję banku uniwersalnego. Jesteśmy doceniani za wysokie standardy obsługi, profesjonalne produkty oraz za etykę prowadzenia biznesu. Najbardziej Przyjazny Bank Newsweeka, Godło Trusted Brand oraz Superbrands Polska, Firma Odpowiedzialna Społecznie czy Lider Informatyki to tylko niektóre z przyznanych nam do tej pory nagród.
Stoi za nami 100 lat tradycji Grupy Credit Agricole – jednej z największych grup finansowych świadczącej usługi z zakresu private bankingu, zarządzania aktywami, leasingu i factoringu oraz bankowości inwestycyjnej i korporacyjnej.
Grupa prowadzi działalność w 70 krajach świata. Dla 54 milionów klientów jest wiodącym partnerem wspierającym ich w realizacji planów we wszystkich obszarach bankowości.
Więcej informacji o nas znajdziesz na stronie firmowej: http://www.credit-agricole.pl/klienci-indywidualni
oraz na profilu Facebook: //www.facebook.com/CreditAgricoleBankPolska

Produkty i usługi

Dodatkowe informacje

Branża:
Strona www: http://www.credit-agricole.pl
Liczba pracowników:

Jak do nas trafić

56-605 Wrocław, pl. Orląt Lwowskich 1