Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

City Sports Club

O nas

City Sports Club to pierwszy i jedyny międzynarodowy klub sportowy w Warszawie.

City Sports Club to klub dla dzieci i dorosłych, którzy stawiają na jakość i pragną trenować pod okiem profesjonalnych trenerów z całego świata. Jeżeli Ty lub Twoi bliscy nie mówicie po polsku albo chcesz nauczyć się angielskiego w niebanalny sposób podczas zajęć sportowych, jesteśmy Klubem, którego szukasz. Nie marnuj czasu i dołącz do nas! Oferujemy szeroką gamę zajęć sportowych po angielsku z native speaker’ami z całego świata.

Mówisz po polsku, ale chcesz spędzać czas wolny w międzynarodowym gronie, doskonalić angielski podczas nauki i rozwijania umiejętności sportowych? Wybierz City Sports Club, a dostaniesz od nas potrójną korzyść – nauczysz się wybranego sportu, pogłębisz swój angielski, a jakościowy trening zapewni Ci odnowę sił, relaks i przypływ endorfin po wyczerpującym dniu w pracy.

Dzieci niemówiące po polsku już nigdy więcej nie muszą rezygnować z zajęć sportowych lub czuć się wyobcowane na treningach prowadzonych po polsku – daj im komfort na jaki zasługują, dołącz do pierwszego międzynarodowego klubu sportowego w Polsce i poczuj różnicę!

Twoje dzieci nie mówią po angielsku? Zajęcia z nami to wyjątkowa okazja dla Nich do nauczenia się angielskiego podczas zajęć sportowych i dobrej zabawy!

Zapraszamy na zajęcia sportowe: tenisa, pływania, golfa, wspinaczki, squasha, piłki nożnej, fitnessu, szermierki, jazdy na nartach oraz szachy w połączeniu z praktyką językową! Już teraz dostępne w Warszawie!

Produkty i usługi

Dodatkowe informacje

Branża:
Strona www:
Liczba pracowników:

Jak do nas trafić

02-672 Warszawa, Domaniewska 41a