Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Sp. z o.o.

CKR
PokażEdytuj.

——————————————————————————–

Naszą misją jest działalność na rzecz poprawy jakości życia osób cierpiących na schorzenia narządu ruchu oraz osób niepełnosprawnych ruchowo, poprzez świadczenie wysokiej jakości usług z zakresu chirurgii ortopedycznej, chirurgii kręgosłupa oraz rehabilitacji medycznej (rehabilitacja stacjonarna i ambulatoryjna), społecznej oraz zawodowej, a także profilaktyki i propagowania zdrowego stylu życia.

Specjalizujemy się w leczeniu schorzeń narządu ruchu o podłożu ortopedycznym, reumatologicznym i neurologicznym, takich jak:

•Zespoły bólowe kręgosłupa, których przyczyną może być dyskopatia, zmiany pourazowe, wady wrodzone;
•Zespoły bólowe stawów obwodowych w przebiegu zmian zwyrodnieniowych, pourazowych, wad wrodzonych;
•Schorzenia narządu ruchu typu reumatoidalnego oraz inne układowe schorzenia narządu ruchu;
•Wady wrodzone układu kostno – mięśniowego;
•Dysfunkcje narządu ruchu pochodzenia neurogennego: w tym późne następstwa udarów mózgu i uszkodzeń nerwów obwodowych;
•Inne dysfunkcje narządu ruchu nie wymienione powyżej.

Oferujemy kompleksowe usługi medyczne w zakresie leczenia schorzeń narządu ruchu:

•porady lekarzy specjalistów (m.in. specjalista rehabilitacji medycznej, ortopeda, neurochirurg, neurolog, reumatolog i in.),
•operacje z zakresu reumoortopedii, operacje kręgosłupa, artroskopia,
•rehabilitacja w systemie ambulatoryjnym i stacjonarnym,
•krioterapię ogólnostrojową (kriokomora),
•badania diagnostyczne (RTG, USG).

Usługi medyczne świadczymy w Konstancinie oraz w Filiach w Warszawie, Wrocławiu i w Białymstoku.

Produkty i usługi

Branża: