Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

CBRE sp. z o.o.

O nas

CBRE Group, Inc. (NYSE:CBG), z siedzibą w Los Angeles, jest jedną z 500 najlepszych firm świata znajdujących się na listach sporządzonych przez magazyn Fortune oraz agencję ratingową Standard & Poor`s. To największa na świecie firma doradcza działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych (biorąc pod uwagę wysokość dochodów w 2011 roku). CBRE zatrudnia 31,000 pracowników i obsługuje inwestorów, właścicieli oraz najemców nieruchomości w ponad 300 placówkach na całym świecie (z wyłączeniem firm stowarzyszonych i partnerskich). Zakres usług świadczonych przez CBRE obejmuje: strategiczne doradztwo w zakresie inwestycji i wynajmu wszelkiego typu nieruchomości komercyjnych, usługi korporacyjne, usługi zarządzania nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne.

Firma CBRE Polska Sp z o.o. powstała w 2000 roku i obecnie zatrudnia 200 wysokiej klasy specjalistów związanych z rynkiem nieruchomości komercyjnych. Firma posiada w Polsce 3 biura – dwa w Warszawie oraz oddział w Gdańsku.

CBRE oferuje szeroki wachlarz usług doradczych dot. wycen, rynku pow. magazynowych i przemysłowych, doradztwa developerskiego, finansowania, zarządzania nieruchomościami.

Produkty i usługi

Dodatkowe informacje

Branża:
Strona www: https://www.cbre.eu
Liczba pracowników:

Jak do nas trafić

00-124 Warszawa, Rondo ONZ 1