Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Carrefour Polska Sp. z o.o.

O nas

Carrefour Polska jest numerem 1 dużej dystrybucji w Europie i numerem 2 na świecie. Od momentu założenia firma otworzyła w 33 krajach Europy, Azji i Ameryki Południowej ponad 15 430 sklepów, w których pracuje ponad 495 000 pracowników w około 100 narodowościach.
Grupa Carrefour jest 7 pracodawcą na świecie i pierwszym we Francji. Sklepy Carrefour odwiedza ponad 3 miliardy klientów rocznie. Firma Carrefour posiada w Polsce ponad 300 sklepów, w tym hipermarkety, supermarkety oraz franczyzowe sklepy osiedlowe.
Carrefour to miejsce dla każdego. Doceniamy wkład każdego pracownika i kierujemy się uniwersalnym wartościami, które znakomicie sprawdzają się w naszym międzynarodowym środowisku. Praca w Carrefour wiąże się z wieloma korzyściami, z których programy socjalne i motywacyjne wynagrodzenia to tylko część.
Carrefour dba o to, by jej pracownicy mogli ciągle się rozwijać. Dlatego organizujemy programy szkoleniowe, służące poszerzaniu kompetencji funkcyjnych, zawodowych oraz szkolenia integracyjne. Nasi pracownicy realizują swoje ambicje i pragnienia jednocześnie rozwijając się zawodowo.
Carrefour stwarza też szanse zawodowego startu młodym ludziom, którzy jeszcze się uczą lub planują podjąć pierwszą pracę.
Naszą pasją jest wygrywanie na każdym rynku, na którym działamy zgodnie z zasadą „zawsze o krok przed konkurencją”. Natomiast naszą ambicją jest prowadzić działalność handlową tak, by godzić uwarunkowania ekonomiczne, potrzeby społeczne i ochronę środowiska.

Produkty i usługi

Branża: