Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

BF Grupo

O nas

Grupa BF została założona w 1989 roku, podstawowa działalność w marketingu bezpośrednim (sprzedaż) oraz outsourcing w zakresie różnych powierzchni sprzedaży, takich jak: telekomunikacja, energia, bezpieczeństwo oraz usługi finansowe. Spółka jest odpowiedzialna od początku obecnego stulecia za udział w negocjacjach biznesowych dla ponad 4 milionów klientów.

Od samego początku Grupa BF wyróżnia się jako firma z międzynarodowymi ambicjami. Fundacja BF rozpoczęła swoją działalność w dwóch krajach: w Portugalii, gdzie dzisiaj znajduje się jej siedziba i w Hiszpanii.

W dekadzie lat 90 BF rozszerzyła swą działalność w Ameryce Południowej, gdzie obecnie występuje w Brazylii, Chile i Peru. Na początku tego wieku, zostało wszczęte rozszerzenie na kontynencie europejskim, a od 2011 roku zajęliśmy się Europą Wschodnieą i Środkową, wykorzystując doświadczenia nabyte przez grupę w outsourcingu sprzedaży i sieci partnerów międzynarodowych, uzyskiwanie szybkiego wdrożenia w poszczególnych rynków i perspektywy rozwoju w ciągu najbliższych 3-5 lat.

Produkty i usługi

Dodatkowe informacje

Branża:
Strona www: http://bfgrupo.com/pl/
Liczba pracowników:

Jak do nas trafić

00113 Warszawa, Emilii Plater 53