Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Bank BPH, Grupa GE Capital

O nas

Bank BPH jest nowoczesną instytucją finansową, która dzięki swojej innowacyjności i doświadczeniu cieszy się zaufaniem Klientów już od ponad 20 lat. Nasz dzisiejszy kształt jest wynikiem niedawnego połączenia z GE Money Bankiem – korporacją General Electric założoną przez Thomasa Edisona w 1892 roku, znaną z inwestycji w rozwój w nowoczesne narzędzia i rozwiązania biznesowe. Bank BPH jest spółką publiczną, notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Rok 2011 przyniósł Bankowi BPH wyróżnienie godłem „Inwestora w Kapitał Ludzki”, przyznanego już po raz trzeci przez Fundację Obserwatorium Zarządzania m.in. za wprowadzenie elektronicznego systemu oceny pracowniczej, udostępnienie pracownikom szkoleń elektronicznych przez platformę MyLearning, dzięki której mają oni dostęp do ponad 3000 kursów z różnych dziedzin, stworzenie programu szkoleń wewnętrznych „Akademia Rozwoju”, którego celem jest rozwijanie kultury dzielenia się wiedzą w naszej organizacji, a także program wprowadzenia nowego pracownika.
Rekrutacja i praktyki: dla studentów i absolwentów oferujemy unikalne programy praktyk i staży stwarzające realne możliwości podjęcia pracy i dołączenia do grona naszych ekspertów
Terminy rekrutacji: cały rok w zależności od potrzeb
Kogo szukamy: Wiedza i doświadczenie są istotne, ale od osób pragnących dołączyć do naszego zespołu oczekujemy, aby praca była ich pasją, którą pragną rozwijać. Jeśli jesteś osobą otwartą na zmiany, wierzysz w swoje możliwości i wytrwale dążysz co celu – zapraszamy do zapoznania się naszymi aktualnymi ofertami pracy oraz do złożenia aplikacji na
www.bph.pl/pl/kariera lub www.ge.com/careers