Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Bank BGŻ

O nas

Bank BGŻ od lat zajmuje miejsce w czołówce największych banków w Polsce. Jesteśmy bankiem, z blisko 100-letnią tradycją. Jesteśmy liderem w obsłudze finansowej sektora rolno-spożywczego, obsługujemy klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców Mikro i MSP. Mamy wsparcie naszego strategicznego inwestora Rabobanku – wiodącej, międzynarodowej, stabilnej instytucji finansowej. Zatrudniamy ponad 5 tys. osób. Posiadamy ponad 400 placówek w całym kraju, głównie w miastach do 150 tyś. mieszkańców. Stwarzamy pracownikom szansę rozwoju w strukturach firmy.

Mocną stroną Banku BGŻ jest zaangażowanie w rozwój społeczności lokalnych. Rozwijając współpracę ze swoimi partnerami społecznymi, staje się dla nich zaufanym i pewnym wsparciem. Bank lokalnych społeczności to oddziały zlokalizowane w mniejszych miejscowościach, znajomość lokalnych uwarunkowań oraz pracownicy znających swoich klientów i cieszący się ich zaufaniem.

Ważny jest dla nas również dialog z naszymi pracownikami. Informację zwrotną od naszych pracowników otrzymujemy przede wszystkim z Badania Opinii Pracowników oraz prowadzonych po zakończeniu badania warsztatów z pracownikami. Wyniki stanowią źródło informacji nt. naszych działań, przyjętej strategii i prowadzonych projektów, są bodźcem do wdrażania nowych inicjatyw i realizacji kolejnych projektów.

Produkty i usługi

Dodatkowe informacje

Branża:
Strona www: http://www.kariera.bgz.pl/
Liczba pracowników:

Jak do nas trafić

01-211 Warszawa, Kasprzaka 10/16