Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

ATMSolutions Sp. z o.o. Sp. k.

O nas

ATMSolutions jest polską firmą produkcyjną działającą na rynku maszyn sterowanych numerycznie. Początki firmy opierały się na sprzedaży mini frezarek, a wraz z biegiem czasu i szybkim rozwojem, w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów, oferta została poszerzona o urządzenia laserowe, zgrzewarki, drukarki, plotery frezujące, wycinarki plazmowe, tokarki aż po wycinarki wodne, centra obróbcze i tokarskie.

ATMSolutions zatrudnia w swoich szeregach grupę wykwalifikowanych pracowników, gwarantuje kompleksowe i fachowe doradztwo w dziedzinie technologii oraz wykonania projektów.

ATMSolutions to nie tylko marka znana ze sprzedaży maszyn. W ofercie firmy znajdują się również usługi na takich maszynach jak tokarki, frezarki, wycinarki plazmowe, wycinarki wodne, znakowarki, giętarki, urządzenia laserowe, drukarki 3D oraz drukarki do tekstyliów i gadżetów. Park maszynowy jest systematycznie powiększany, co pozwala na coraz większe możliwości oraz elastyczność produkcji.

Obecnie w ramach Programu Praktyk ATMSolutions poszukuje absolwentów techników oraz studentów 3 roku studiów inżynierskich oraz magisterskich na kierunkach technicznych do odbycia praktyk (3 miesiące) lub stażu (6 miesięcy) w działach: serwisu, technicznym, sprzedaży (polska oraz zagranica), marketingu oraz zakupów. Po zakończeniu praktyk lub stażu możliwość przedłużenia współpracy na stałe.

Produkty i usługi

  • Usługi
  • Projektowanie 
  • Produkcja
  • Maszyny CNC

Dodatkowe informacje

Branża: Produkcja 
Strona www: https://atmsolutions.pl/
Liczba pracowników: 10-99

Jak do nas trafić

05-092 Sadowa, Kolejowa 311