Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Astek Polska

O nas

Jesteśmy obecni w Polsce od 2007 ROKU i dzięki dynamicznemu rozwojowi obsługujemy obecnie ponad 30 klientów w branży telekomunikacyjnej, bankowej, ubezpieczeniowej, farmaceutycznej, energetycznej i hi-tech.

Wspieramy także kilku klientów międzynarodowych budując dla nich dedykowane centra technologiczne.

W związku z dynamicznym rozwojem oraz rosnącymi potrzebami Klientów, nieustannie doskonalimy nasze umiejętności. Cechujemy się następującymi wartościami:

Ekspertyza i stabilność globalnej firmy w połączeniu ze strategią lokalną. Każdy klient jest dla nas ważny niezależnie od jego skali – jesteśmy w stanie dopasować ofertę i model współpracy do realiów biznesowych.
Zrozumienie biznesu i technologii klientów: kadra menadżerska pochodzi z wiodących międzynarodowych firm konsultingowych i posiada kilkanaście lat doświadczenia branżowego, co zapewnia merytoryczną współpracę z klientami, a także z pracownikami
Elastyczność i szybkość reakcji we współpracy: nasza struktura jest płaska, każdy menedżer odpowiada za kontakt z klientami i za budowę zespołu specjalistów. Poza tym, decyzje są podejmowane szybko, dzięki swobodzie działania polskiego oddziału
Potencjał rozwoju poprzez szeroki zakres usług i technologii: oferujemy kompleksowe usługi oparte na kompetencjach i technologiach wymaganych przez naszych klientów bez ograniczenia co do skali zespołu, tylko z uwzględnieniem opłacalności biznes case’u.
Skuteczność w zatrudnianiu talentów: siłą firmy konsultingowej są jej pracownicy, dlatego też w trakcie rekrutacji kadra menadżerska dba osobiście o weryfikację kompetencji oraz o rozwój kariery każdego pracownika.

Produkty i usługi

Dodatkowe informacje

Branża:
Strona www:
Liczba pracowników:

Jak do nas trafić

00-503 Warszawa, Żurawia 6/12