Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Armet Bis Sp. z o.o.

O nas

Firma Armet Bis istnieje na rynku od 1996 roku. Dzięki rozwiniętej skali produkcji opartej o nowoczesne technologie i rozwiązania z powodzeniem wyposażamy przestrzeń biznesową, komercyjną, biurową, hotelową, lokale gastronomiczne, stacje benzynowe w meble oraz panele akustyczne najwyższej jakości. Wierzymy w partnerstwo we współpracy z Klientem. Kluczowe jest dla nas by być niepowtarzalnym w tym, co robimy – ważne jest inwestowanie naszych umiejętności oraz zasobów w rozwój relacji biznesowych. Nasi Klienci mogą w pełni polegać na pełnym zaangażowaniu zespołu w realizację powierzanych nam projektów.
W skład naszego zespołu wchodzi 6 inżynierów technologii drewna oraz 2 inżynierów budowy maszyn. Posiadamy specjalistyczny zakład produkcyjny specjalizujący się w obróbce drewna. Realizujemy projekty współpracując z partnerami z całego świata, którzy gwarantują profesjonalny łańcuch dostaw komponentów produkcji. Biorąc pod uwagę ściśle określone specyfikacje materiałów oraz stopień złożoności produkcji nasze wyroby wykonujemy na bazie szerokiej gamy materiałów: płyty laminowanej, okleiny naturalnej, mdf-u lakierowanego, laminatu hpl, plexi, szkła akrylowego, elementów metalowych oraz stali nierdzewnej (polerowanej, szlifowanej ) itd.
Zapewniamy Klientom kompleksową obsługę w zakresie montaży. Dysponujemy profesjonalnymi ekipami montażowymi i transportem. Dzięki temu montaż przebiega sprawnie i szybko. Armet Bis zapewnia pełen serwis i gwarancję na wykonane przez siebie produkty na terenie całej Europy. Nasz zespół jest zdeterminowany, by dbać o ciągły rozwój i nieustannie szukać twórczych rozwiązań. Jesteśmy młodzi i zdolni – nasze projekty i realizacje dają wnętrzom nowe, kreatywne oblicze, które sprzyja efektywnemu użytkowaniu i zwiększeniu funkcjonalności.

Produkty i usługi

Dodatkowe informacje

Branża:
Strona www:
Liczba pracowników:

Jak do nas trafić

81-222 Gdynia, Morska