Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Allnet Sp. z o.o. (Cukiernia Zaniewicz)

O nas

Cukiernia Zaniewicz jest firmą rodzinną, powstała w 1993 roku. W pierwszych latach działalności specjalizacją zakładu były tradycyjne pączki i drożdżówki, w kolejnych latach rozwinięto produkcję ciasta oraz wykwintnych tortów zdobionych staranną dekoracją. Specjalnością Cukierni Zaniewicz są SĘKACZE PODLASKIE oraz ciasta regionalne i ekologiczne. Wypiekamy także musli oraz konfekcjonujemy bakalie i inne ekologiczne produkty.
Naszym produktem markowym – dumą naszej cukierni jest Sękacz Podlaski Zaniewicza. Jest to ciasto, które chcemy szczególnie Państwu polecić. Sękacz Podlaski Zaniewicza został wielokrotnie nagrodzony, jest laureatem wielu prestiżowych nagród w Polsce i za granicą.
Sękacz to ciasto o niepowtarzalnym smaku i niezwykłym aromacie. Cechy te są wynikiem stosowania tradycyjnych metod produkcji. Wypiekanie sękaczy nie jest rzeczą łatwą, wymaga artystycznego podejścia i anielskiej cierpliwości. Polega głównie na polewaniu kolejnych warstw ciasta na rozgrzany obracający się drewniany wałek. Ten sposób pieczenia gwarantuje bezpieczeństwo długotrwałego przechowywania tego wypieku. Podczas ruchu obrotowego ciasta na wałku tworzą się charakterystyczne ociekające sople – jest to prawdziwa chluba Sękaczy Zaniewicza.
Sękacz swym kształtem przypomina jodełkę, której igły przybrały złocistomiodową barwę bursztynu. Nazwa „Sękacz” w sposób bezpośredni nawiązuje do charakterystycznej struktury tego ciasta, które po przekrojeniu wygląda jak pień drzewa posiadający „słoje” wskazujące na wiek drzewa, a każda nieregularna wypustka zwana jest w języku polskim „sękiem”.

Współpracujemy z sieciami sklepów ze zdrową żywnością oraz ze sklepami z wyszukanymi produktami, z potwierdzoną najwyższą jakością ich wykonania, których aktualne adresy znajdziecie Państwo na naszych stronach internetowych do odwiedzenia których serdecznie Państwa zapraszamy: www.zaniewicz.pl, www.sekacz.eu

SŁODYCZE OD ZANIEWICZA TO POLSKA TRADYCJA I NAJWYŻSZA JAKOŚĆ. Systematycznie poszukujemy starodawnych receptur polskich ciast, aby w zgodzie z naszymi założeniami przyczyniać się do kultywowania dobrych staropolskich tradycji kulinarnych w oparciu o najwyższą, jakość i powtarzalność.

Produkty i usługi

Branża: