Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Agrifirm Polska Sp.z.o.o

O nas

Agrifirm Polska jest częścią międzynarodowego przedsiębiorstwa, oferującego kompleksowe rozwiązania dla rynku rolnego, zarówno dla hodowców roślin jak i zwierząt. Główna siedziba grupy Agrifirm mieści się w Apeldoorn w Holandii, a filie zlokalizowane są w 10 krajach Europy oraz w Chinach. Pasze dla zwierząt produkowane są w 18 zakładach na terenie Holandii, Niemiec, Belgii, Polski i Węgier.

W Agrifirm Polska specjalizujemy się w produkcji efektywnych programów żywienia zwierząt, głównie dla drobiu, trzody chlewnej oraz bydła. Dysponujemy nowoczesnymi wytwórniami zlokalizowanymi w Wielkopolsce w miejscowościach: Szamotuły, Topola Wielka oraz Margońska Wieś. Proces produkcyjny prowadzony jest zgodnie z międzynarodowymi standardami ISO, HACCP oraz GMP+B1, a każda pasza poddawana jest szczegółowej kontroli jakości. Nasze produkty dostępne są w formie workowanej oraz luzem, dostarczamy je zarówno bezpośrednio na fermę hodowlaną jak i za pośrednictwem sieci dealerów.

Naszą misją jest kreowanie najwyższych wartości dla klientów. Robimy to poprzez zrównoważone wytwarzanie efektywnych koncepcji żywieniowych, dzięki którym hodowcy osiągają optymalne rezultaty. W tym procesie klient jest naszym głównym źródłem inspiracji. Poprzez innowacje, nieustanny rozwój oraz zorientowanie na wyniki, możemy zaoferować wysokiej jakości produkty i usługi dla polskich hodowców.

Produkty i usługi

Dodatkowe informacje

Branża:
Strona www:
Liczba pracowników:

Jak do nas trafić

64-500 Szamotuły, Bolesława Chrobrego 52