Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Agencja Pracy LOBO HR

O nas

Zadaniem Lobo jest łączyć ludzi.

Wyszukujemy pracowników, których kompetencje najlepiej spełniają oczekiwania pracodawcy, jak i wspieramy kandydatów w poszukiwaniu idealnej pracy.

Praca powinna dawać satysfakcję, godziwe wynagrodzenie i możliwość rozwoju. Aby ją zdobyć należy przede wszystkim rozpoznać własne umiejętności, predyspozycje i określić kierunek, w którym chcemy podążać na ścieżce zawodowej.

Lobo wspiera w podejmowaniu powyższych działań. Poznajemy kandydatów, badamy ich doświadczenie i rozpoznajemy predyspozycje do wykonywania określonych funkcji. Następnie odnajdujemy oferty pracy, których wymagania odpowiadają kompetencjom naszych kandydatów.

Pomagamy w stworzeniu dobrego CV, przygotowujemy do rozmów i negocjacji z pracodawcą, służymy doświadczeniem i radą. Wspieramy również w podjęciu decyzji o zmianie pracy i wyborze kierunku rozwoju zawodowego.

Lobo łączy ludzi i to Wy jesteście dla nas najważniejsi. Każdy poznany kandydat jest dla nas cenny. Stale prowadzimy projekty, które niosą dla nowe możliwości.

Zachęcamy zapoznawania się z umieszczanymi na stronie ogłoszeniami oraz do przesłania swojego życiorysu. CV umieszczamy w naszej elektronicznej bazie, dzięki czemu mamy możliwość bieżącego informowania kandydatów o nowych, atrakcyjnych ofertach pracy.

Produkty i usługi

Dodatkowe informacje

Branża:
Strona www: http://www.lobohr.pl
Liczba pracowników:

Jak do nas trafić

02-555 Warszawa, Al. Niepodległości 151 lok. 9