Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

OzonMedia Agencja Marketingowa Wrocław

O nas

OzonMEdia to Agencja Marketingowa z siedzibą w we Wrocławiu i oferuje projektowanie stron internetowych i marketing w wyszukiwarkach.

OzonMedia pomaga w projektowaniu stron internetowych, budowaniu marki i komunikowaniu się. 

Jesteśmy dumni, że mamy długą listę ponad 250 klientów w lokalnej społeczności i poza nią. Wzmocniliśmy nasz zespół dzięki utalentowanym i zaangażowanym ludziom, którzy dbają o design i pasję do społeczności. Razem tworzymy potężny zespół, który podejmuje się kompleksowych projektów brandingowych, wielokanałowych kampanii marketingowych, strategii treści w Internecie i nie tylko. Ponadto wszyscy podzielamy wizję, że nasze wysiłki sprawiają, że nasze społeczności są lepszym miejscem. Jeśli chodzi o nas, nie ma to nic lepszego niż praca z podobnie myślącymi ludźmi, którzy dokładają wszelkich starań, aby osiągnąć dobro wspólne.

Pracuj ciężko. Bądź szczery. Robić dobre uczynki.

Są to wartości, które napędzają OzonMedia i są zakorzenione w naszej codziennej działalności i projektowaniu pięknych stron internetowych

Świetny design, prosty i piękny.

Uważamy, że projekt strony internetowej nie powinien być przypadkowy, ale świadomy wysiłek w celu rozwiązania problemów i połączenia elementów wizualnych z podstawowymi komunikatami. W zakresie brandingu słuchamy celów naszych klientów i staramy się ustalić, co wyróżnia ich na rynku. W przypadku witryn internetowych staramy się zapewnić płynną obsługę, która jest również oszałamiająca wizualnie, jednocześnie spełniając cele naszych klientów. Pomagamy klientom w rozpowszechnianiu ich wiadomości i znajdowaniu strategii połączenia wszystkich elementów układanki z kreatywnością i aspiracją do tego, co jest możliwe.

Buduj lepsze strony internetowe, buduj lepszą społeczność.

Agencja Marketingowa z Wrocławia każdego dnia dokłada wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom usługi takie jak: projektowanie st4ron internetowych, pozycjonowanie seo po przystępnej cenie i wysokiej jakości, aby mogli oni skupić się na programach, wydarzeniach i usługach, które poprawiają nasze społeczności.

Produkty i usługi

  • E-marketing
  • SEM
  • SEO
  • Pozycjonowanie stron internetowych
  • Tworzenie witryn WWW
  • Projektowanie stron internetowych

Dodatkowe informacje

Branża: Marketing
Strona www: https://ozonmedia.pl
Liczba pracowników: 1-9

Jak do nas trafić

52-209 Wrocław, Motylkowa 4B