Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Adecco Poland Sp. z o.o.

O nas

W Polsce działamy od 1994 roku, więc mieliśmy wystarczająco dużo czasu, aby dogłębnie poznać panujące tu prawo i zwyczaje pracy. Otworzyliśmy ponad 30 biur pracy tymczasowej, stałej oraz placówek on-site – lokalnych przedstawicielstw utworzonych przy dużych klientach, w ponad 30 miastach w całej Polsce. Dzięki takiej ekspansji pracodawcy i potencjalni pracownicy mają ułatwiony dostęp do naszych usług. Z uwagi na przystąpienie Polski do Unii Europejskiej prowadzimy aktywną rekrutację do pracy w krajach członkowskich. Co roku bierzemy udział w Dniach Kariery AIESEC, Programie Cień Menedżera, Programie Grasz o Staż, ogólnopolskich i lokalnych targach pracy, a także uczestniczymy w spotkaniach organizowanych przez szkoły i uczelnie. Adecco Poland jest członkiem i jednym z założycieli Związku Agencji Pracy Tymczasowej (ZAPT) zrzeszającego największe firmy świadczące usługi doradztwa personalnego w Polsce. W ubiegłym roku pomogliśmy znaleźć pracę dla ponad 26 000 osób.

Adecco od 2002 roku aktywnie wspiera inicjatywę Global Compact pod patronatem ONZ. Inicjatywa ta zrzesza firmy, które dobrowolnie zgadzają się przestrzegać określonych ram etycznych w prowadzeniu biznesu, takich jak: przestrzeganie prawa człowieka, zachowywanie wysokich standardów pracy, stosowanie się do przepisów ochrony środowiska oraz antykorupcyjnych. Adecco zabiera także głos w tak ważnych sprawach jak sytuacja osób niepełnosprawnych na polskim rynku pracy. Od 1992 roku jesteśmy członkiem stowarzyszenia Business & Disability, które dąży do integracji zawodowej osób niepełnosprawnych oraz usuwania barier, na jakie napotykają osoby niepełnosprawne na rynku pracy.

W 2005 i 2006 roku Adecco Poland otrzymało wyróżnienie „Gazele Biznesu”, tym samym przyłączając się do klubu najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Otrzymaliśmy także złote godło „Laur Klienta” w 2005, 2006 i 2007 roku w kategorii Doradztwo personalne, przyznawane przez Klientów. Według nich Adecco jest firmą najbardziej rozpoznawalną, wiarygodną i profesjonalną oraz godną polecenia. W 2007 roku po raz trzeci zostaliśmy wyróżnieni Złotym Laurem Klienta i jednocześnie nagrodą Grand Prix.

Produkty i usługi

Branża: