Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Acresta Sp. z o.o.

O nas

Jesteśmy grupą zarządców nieruchomości, którzy przez ponad 10 lat pracowali dla jednego z warszawskich liderów rynku zarządzania nieruchomościami mieszkalnymi. Uczyliśmy się tam zawodu, budowaliśmy skuteczne zespoły i usprawnialiśmy standardy, a z zamiłowania kształciliśmy i przygotowywaliśmy do pracy nowe pokolenia Zarządców.

Nasz zespół jest młody, ale składa się ze sprawdzonych specjalistów z zakresu zarządzania nieruchomościami z różnorodnym doświadczeniem i sukcesami na koncie. Mamy za sobą wiele lat cyklicznych szkoleń, które nie tylko dały nam wiedzę niezbędną do prawidłowego zarządzania nieruchomością, ale wraz ze zdobytym doświadczeniem spowodowały, że jesteśmy zdyscyplinowani i samodzielni, nie brakuje nam motywacji i kreatywności, a elastyczność to nasza metoda działania.

Produkty i usługi

Branża: Nieruchomości