Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre zaprasza studentów do współpracy

Zapraszamy wszystkie chętne osoby do rozpoczęcia współpracy już od sezonu wakacyjnego, proponując stabilne zatrudnienie, pakiet benefitów pracowniczych, elastyczne godziny pracy, wszelkie niezbędne szkolenia na stanowisku oraz wsparcie merytoryczne profesjonalistów w swojej dziedzinie zawodowej. Oferujemy możliwość współpracy stałej również po okresie wakacyjnym.

Dla młodych osób jest to idealny moment na to, aby wykorzystać zdobytą w toku edukacji wiedzę i przekuć ją w praktykę oraz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe, które będzie pierwszym krokiem do dalszej kariery.

Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre stawia na współpracę z młodymi, otwartymi osobami, pomagając im ukierunkować swoją ścieżkę zawodową.

 Co nas wyróżnia?

Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre jest częścią globalnej sieci Hilton, posiadającej 14 marek w 106 krajach. W ślad za naszą misją, budujemy środowisko pracy, które na pierwszym miejscu stawia ludzi i rozwój.

Jesteśmy idealnym miejscem pracy dla tych osób, które swoją przyszłość chciałaby długoterminowo związać z branżą hotelarską, jak również dla tych które nie mają jeszcze jasno sprecyzowanej ścieżki zawodowej.

 Zachęcamy uczniów i absolwentów do przesyłania aplikacji na adres:

warsaw_recruitment@hilton.com