Hackathon – Big Data Technology Warsaw Summit 2017

Zapraszamy studentów Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego a w szczególności:

do udziału w Central Europe Open Data Hackathon, który odbędzie się w dniach 10/11 lutego 2017 w siedzibie Procter&Gamble w Warszawie, w ramach międzynarodowej konferencji o technologiach Big Data o nazwie Big Data Technology Warsaw Summit 2017.

Hackathon jest to wydarzenie kierowane do pasjonatów programowania, podczas którego uczestnicy stają przed zadaniem rozwiązania określonego problemu związanego z tworzeniem nowego projektu. Studenci będą mieli okazję do poszerzenia swojej wiedzy, sprawdzenia jej w praktyce oraz zdobycia cennego doświadczenia. Jest to również duża szansa na bycie zauważonym przez pracodawcę. Na osoby, które stworzyły najlepsze rozwiązania w ramach Hackathonu, czekają wartościowe nagrody. To, co wyróżnia PG CE Open Data Hackathon 2017, to fakt, że jest to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce poświęcone technologiom Big Data.

Dlaczego warto?
Piątek pełen programowania, projektowania i burzy mózgów!

 

Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie www wydarzenia: http://bigdatatechwarsaw.eu/hackathon/formularz/

W razie wątpliwości prosimy o kontakt z : Aleksandra Czaczkowska, email aleksandra.czaczkowska@evention.pl   mailto:aleksandra.czaczkowska@evention.pl> , tel. +48 22 535 31 66