Graduate Programme Day już trwa!

Nie możesz zdecydować się, do której firmy aplikować? Nie wiesz jak to zrobić? A może nadal zastanawiasz się, która branża Cię interesuje? Obawiasz się wejścia na rynek pracy po studiach? Jeżeli tak, nie zwlekaj! Wejdź na stronę gpd-sgh.pl i od 16.02 do 02.03 skorzystaj z największych Wirtualnych Targów programów menedżerskich w Polsce! Sprawdź, co oferują najlepsze firmy z różnych branż i zainspiruj się.

Jeśli chcesz przyjrzeć się wszystkiemu na żywo, bezpośrednio zdobyć informacje o interesujących Cię szczegółach, przyjedź 2 marca do Warszawy i odwiedź Targi na Auli Spadochronowej w Szkole Głównej Handlowej.

Dodatkowo od 16.02 do 28.02 masz okazję aplikować na tzw. Rotation Dinner, podczas którego wybrane osoby będą mogły spotkać się z pracownikami czołowych firm. To niepowtarzalna okazja na rozmowę z doświadczonymi w branży osobami.

Graduate Programme Day to fantastyczna możliwość, aby podjąć wyzwania, a co najważniejsze zdobyć nowe doświadczenia – tak cenne na wymagającym rynku pracy. Uczestnictwo w programie to najlepsza inwestycja w twoją przyszłość.

Szczegółowe informacje na:

http://www.gpd-sgh.pl/.