Dni Otwartego Biznesu PZU

Dni Otwartego Biznesu to tygodniowy cykl całodniowych warsztatów prowadzonych przez ekspertów PZU dla studentów uczelni wyższych. Każdy dzień jest poświęcony innej dziedzinie. Poprzez udział w tym wydarzeniu możesz poznać specyfikę pracy w danym obszarze i kulisy jego funkcjonowania w biznesie. Zmierzysz się też z rozwiązaniem realnego case study.

Spotkania odbędą się w Centrali PZU w Warszawie (al. Jana Pawła II 24) w godzinach 10:00 – 17:00. Uczestnikom spoza Warszawy POKRYJEMY KOSZTY PODRÓŻY. Zapewniamy również lunch w trakcie warsztatów oraz certyfikaty uczestnictwa. Liczba miejsc na poszczególne warsztaty jest ograniczona.

Harmonogram 

Data Obszar biznesowy Wiedza praktyczna
12.12 Zarządzanie strategiczne i projekty Praktyczne ujęcie planowania strategicznego i zarządzania projektami biznesowymi z zastosowaniem różnych metodyk
13.12 HR Praktyczne aspekty zarządzania zasobami ludzkimi w organizacji – case studies dotyczące szkoleń, budowania zaangażowania i pozyskiwania pracowników
14.12 Marketing Przygotowanie kampanii marketingowych od poziomu briefu do egzekucji. W jaki sposób powstają największe kampanie PZU? Jaką drogę odbywają od pomysłu do ich realizacji? W Jaki sposób dobierane są kanały?
15.12 Negocjacje w Zakupach Prowadzenie profesjonalnych negocjacji zakupowych – scenariusze negocjacyjne oparte na doświadczeniach PZU
16.12 IT Zarządzanie projektem IT, architektura i utrzymanie IT – praktyczne ujęcie trzech obszarów w organizacjach dużej skali.

Co zrobić, aby wziąć udział w warsztatach?

Do 10 listopada prześlij na adres najlepszastrona@pzu.pl swoje CV oraz odpowiedzi na pytania:

  1. Dlaczego chcesz wziąć udział w wybranym dniu warsztatowym?
  2. Dlaczego powinniśmy zaprosić do udziału właśnie Ciebie?

W tytule wiadomości zaznacz, w którym z Dni Otwartego Biznesu w PZU chcesz uczestniczyć (np. Dni Otwartego Biznesu – Marketing).

Liczba miejsc na poszczególne warsztaty jest ograniczona. Informacje zwrotne z wynikami rekrutacji zostaną przekazane drogą elektroniczną na początku grudnia.