Chcesz studiować za granicą i wygrać stypendium?

Weź udział w targach QS World Grad School Tour

W czwartek 6 października, w warszawskim Hotelu Marriott kolejna edycja międzynarodowych targów edukacyjnych QS World Grad School Tour! To doskonała okazja do spotkania i rozmowy z przedstawicielami zagranicznych uczelni oraz szansa na wygranie stypendium!

Studia za granicą to marzenie wielu młodych Polaków, ponieważ są cennym doświadczeniem zarówno pod kątem edukacyjnym, jak i prywatnym, umożliwiając nawiązanie nowych znajomości, poznania innych kultur i nauczenia się „prawdziwego” języka danego kraju.

Tysiące pytań

Decyzja o podjęciu studiów za granicą wciąż nie jest jednak prosta. W głowie pojawia się mnóstwo pytań: Jak dostać się na studia w innym kraju? Jakie są wymagania rekrutacyjne, kierunki, opłaty, możliwości prowadzenia badań naukowych? Jaki certyfikat potwierdzający znajomość angielskiego należy zdać, aby zostać przyjętym na uczelnię w Europie, Azji lub USA? Na te i inne pytania odpowiedzą goście warszawskiej edycji QS World Grad School Tour, wśród których będzie także British Council.

Targi odbędą się w Warszawie w czwartek 6 października w Hotelu Marriott (Al. Jerozolimskie 65/79) w godz. 15.00 – 20.00.

Udział w Targach jest bezpłatny po wcześniej rejestracji internetowej.

Szansa na stypendium

Odwiedzający targi QS World Grad School Tour będą mieli okazję ubiegać się o stypendium warte łącznie 1,7 mln dolarów amerykańskich, ufundowane przez organizatora wydarzenia oraz uczelnie zagraniczne, m.in. University of Glasgow, University of St. Andrews, WHU, EBS, University of Mannheim, Bocconi, IE Business School, Hult i inne. Również British Council ma specjalną ofertę dla uczestników: rozlosowany zostanie jeden voucher zniżkowy na test IELTS, międzynarodowy test z języka angielskiego stworzony specjalnie dla osób planujących studia lub pracę za granicą, którego certyfikat uznawany jest przez blisko dziewięć tysięcy uczelni na całym świecie.