„Akademia PARP”: 10 nowych, bezpłatnych kursów on-line już wkrótce w portalu PARP

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości udostępni wkrótce dziesięć nowych, bezpłatnych kursów e-learningowych. Aktualna oferta Akademii PARP obejmuje ich już 19. Cieszą się one wysokim zainteresowaniem – wśród najpopularniejszych e-kursów znajdują się: „Jak założyć własną firmę?” (6 730 zapisów*), „Media społecznościowe w biznesie” (5 490* zapisów) i „Umiejętności interpersonalne” (4 089* zapisów).

Propozycje tego typu szkoleń Akademia PARP kieruje nie tylko do osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Skorzystać z oferowanej przez Akademię wiedzy mogą wszyscy, którzy myślą o założeniu własnej firmy, chcą zwiększyć swoją wartość na rynku pracy lub pragną podnieść kompetencje swoich pracowników. Wystarczy zapisać się na wybrane kursy e-learningowe.

Zapraszamy do śledzenia tegorocznego harmonogramu e-szkoleń, informującego o tematyce i terminach uruchomienia nowych kursów, na które już dziś można się zapisać. Więcej informacji znajduje się pod odnośnikami:

  1. Zarządzanie kryzysowe w MŚP – kurs został uruchomiony 14 września br.

Z kursu dowiesz się jak dbać o bezpieczeństwo swojej firmy w sytuacji kryzysowej.

  1. Pozyskiwanie kapitału na działalność MŚP –09.2020 r.

Po ukończeniu kursu będziesz wiedział czym jest kapitał, skąd go pozyskać i jakie są źródła finansowania działalności MŚP.

  1. E-commerce w biznesie – kurs zaawansowany –09.2020 r.

Po uczestnictwie w kursie uzyskasz informacje na temat specyfiki handlu w Internecie oraz tego co zrobić, aby zwiększyć sprzedaż.

  1. Ubezpieczenie społeczne w MŚP –10.2020 r.

Po wzięciu udziału w tym kursie poszerzysz swoją wiedzę o zasady funkcjonowania systemu ubezpieczeń społecznych i dowiesz się jak się w nich poruszać.

  1. Media społecznościowe – kurs zaawansowany –10.2020 r.

Z kursu zaczerpniesz informacji na temat wykorzystywania potencjału portali społecznościowych w kontekście sprzedaży i wizerunku Twojej firmy.

  1. Podatek VAT w MŚP –10.2020 r.

Po ukończeniu kursu będziesz wiedział wszystko o podatku VAT oraz jakie są zasady rozliczania podatku od towarów i usług.

  1. Zarządzanie ryzykiem w MŚP –11.2020 r.

Dzięki ukończeniu tego kursu będziesz wiedział jak osiągnąć sukces w zarządzaniu ryzykiem.

  1. Zarządzanie projektami dla początkujących –11.2020 r.

Po ukończeniu kursu będziesz umiał odpowiedzieć na pytania: „jak rozwijać kluczowe umiejętności niezbędne do sprawnego prowadzenia projektu?” i „jak planować i realizować złożone przedsięwzięcia?”.

  1. Cyberbezpieczeństwo w MŚP –11.2020 r.

Po zakończeniu tego kursu zbierzesz informacje na temat cyberbezpieczeństwa – będziesz wiedział jak rozpoznawać i zapobiegać zagrożeniom związanym z cyberprzestępczością.

  1. Badanie rynku i testowanie produktów –12.2020 r.

Z kursu dowiesz się czym jest i do czego służy badanie rynku i testowanie produktów.

Dodatkowo w III i IV kwartale 2020 r. pojawią się jeszcze trzy kursy, przygotowane przez zespół Akademii PARP:

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oferuje kursy w dziedzinach takich jak: finanse, prawo, zarządzanie, marketing i kompetencje osobiste. Odbycie tych kursów daje możliwość zdobycia niezbędnej wiedzy i umiejętności do prowadzenia małej i średniej firmy oraz pozwala na uzyskanie certyfikatów bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszamy do zapisów.

* Dane liczbowe na I tydzień wrzesień 2020 r.