Przedłużenie terminu zbierania zgłoszeń do V edycji konkursu dla studentów Audit OdyssEY

Obserwując obecną sytuację zdecydowaliśmy się na przedłużenie terminu zbierania zgłoszeń do konkursu Audit OdyssEY do 14 kwietnia 2020. Teraz, gdy studenci zostają w domach, staramy się wyjść z propozycją ciekawych, rozwojowych aktywności online. Udział w konkursie daje możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia, cennych punktów do CV, zbudowania relacji z ciekawymi ludźmi, a także zagrania o atrakcyjne nagrody – m.in. 20 000zł dla najlepszej drużyny oraz możliwość rozpoczęcia kariery w największej firmie doradczej w Polsce, a to wszystko bez wychodzenia z domu.

Już w najbliższy czwartek organizujemy czat z Audytorem, gdzie studenci będą mogli porozmawiać z Managerem w Dziale Audytu EY – będzie to okazja do zapytania o pracę i wyzwania z jakimi na co dzień mierzy się Audytor, oferty pracy i praktyk, możliwości rozwoju w EY oraz o konkurs Audit OdyssEY:

https://www.facebook.com/events/686450235229294/

Konkurs skierowany do studentów wszystkich kierunków, zainteresowanych finansami oraz rachunkowością,  którzy chcą w praktyce zobaczyć z jakimi zadaniami zmaga się audytor w codziennej pracy. Konkurs składa się z trzech etapów. Pierwszym z nich jest zarejestrowanie zespołu oraz rozwiązanie testu online, który sprawdza wiedzę z zakresu finansów i rachunkowości. W drugim etapie teamy rozwiązują zadania podczas transmisji na żywo. Drużyny z największą liczbą punktów są zapraszane na dzień pełen wyzwań, czyli finałowe case study – etap trzeci. Zespół, który najlepiej poradzi sobie z finałowym zadaniem wygra m.in. 20 000 zł i ofertę kariery w EY. Bardzo wysoko oceniane są umiejętności nawiązywania relacji z klientem, zdobywania informacji, współpracy
z różnymi działami w firmie oraz analiza otrzymanych informacji.

Dodatkowym elementem konkursu jest Misja Next Wave, w której można wziąć udział indywidualnie. Trzy osoby, które najlepiej poradzą sobie z rozwiązaniem zadania otrzymają cenne nagrody rzeczowe.

Więcej informacji na www.auditodyssey.pl