21 kwietnia Dzień Otwarty w Wyborowa Pernod Ricard House (Warszawa)

21 kwietnia Wyborowa Pernod Ricard House (Warszawa) zaprasza Cię w swoje progi. Przyjdź na Dzień Otwarty i zrób pierwszy krok, który zaprocentuje na Twojej dalszej ścieżce kariery.

 

Dzień Otwarty to niepowtarzalna okazja, aby poznać osoby pracujące w Wyborowa Pernod Ricard i zobaczyć od kuchni to, czym się zajmują. Podczas wydarzenia dowiesz się, jak wyglądają programy stażowe oraz praca w poszczególnych działach. Dzięki specjalnym warsztatom będziesz miał okazję poznać dokładne składniki koktajlu możliwości serwowanego w Wyborowa Pernod Ricard!

 

To jednak nie koniec atrakcji, których doświadczysz podczas Dnia Otwartego! Specjalnie dla uczestników wydarzenia odbędzie się degustacja win, po której żaden gość nie wyjdzie z pustymi rękami! 🙂

 

Brzmi ciekawie?
Pokaż, że to właśnie Ty powinieneś przekroczyć progi Wyborowa Pernod Ricard House i przedstaw w dowolnej formie swoją pasję oraz to, co Cię w życiu kręci J Odpowiedź prześlij do 7 kwietnia na adres: openday.wwa@pernod-ricard.com

Ilość miejsc ograniczona. Najlepsze odpowiedzi będą przepustką do spędzenia 21 kwietnia w warszawskiej siedzibie Wyborowa Pernod Ricard.