Umowa zlecenie - Stażysta w Zespole Analiz i Projektów Informatycznych HR
Grupa PZU PZU Tower, aleja Jana Pawła II, Warszawa, Polska 11 lipca 2018

Jesteśmy największą i najbardziej rentowną firmą ubezpieczeniową w Polsce oraz w Europie Środkowo-Wschodniej. Zaspokajamy potrzeby 16 mln klientów w zakresie bezpieczeństwa i stabilizacji. Innowacyjność, etyka w działaniu i dostosowywanie się do coraz bardziej wymagających warunków rynkowych to podstawa naszego dynamicznego rozwoju.

Jesteśmy numerem jeden na polskim rynku ubezpieczeń. Od 2014 r. jesteśmy właścicielem, wyspecjalizowanej
w segmencie direct, firmy Link4. Jednocześnie umacniamy swoją pozycję w innych segmentach rynku finansowego. Rozwijamy także działalność ubezpieczeniową w wybranych krajach Europy. PZU jest obecne na Ukrainie, Litwie, Łotwie oraz w Estonii, gdzie zdobyliśmy już znaczącą pozycję.

Umowa zlecenie - Stażysta w Zespole Analiz i Projektów Informatycznych HR

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za:

• Tworzenie i modyfikację raportów z wykorzystaniem narzędzi BI
  • Automatyzację raportów z wykorzystaniem VBA i SQL
  • Współudział w procesie wytwarzania oprogramowania, w tym w opracowywaniu: koncepcji realizacji rozwiązania, analizy wstępnej i szczegółowej rozwiązania, założeń do testów i odbioru oprogramowania, warunków realizacji

Od wybranej osoby oczekujemy:

• Wykształcenia: absolwent lub student co najmniej 3-go roku studiów I stopnia lub jednolitych studiów magisterskich bądź student studiów II stopnia
  • Kierunku studiów: matematyka, informatyka, ekonometria lub pokrewne
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (szczególnie MS Excel i MS PowerPoint)
  • Umiejętności analitycznego myślenia i współpracy w zespole
  • Znajomości języka VBA lub SQL

W zamian oferujemy: