Umowa o pracę - Specjalista ds. Zarządzania Najmem
Ruch S.A Chłodna 52, Warszawa, Polska 13 lutego 2018

Jesteśmy firmą ze 100-letnią tradycją i jednym z największych dystrybutorów prasy w Polsce. Oferujemy m.in. usługę Paczka w Ruchu, płatność rachunków czy usługi finansowe.

Posiadamy 1800 punktów sprzedaży, 15 400 punktów partnerskich, miesięcznie obsługujemy ponad 6 milionów Klientów  i regularnie dostarczamy prasę do ponad 20 000 punktów.

  • negocjowanie i uzgadnianie treści umów i aneksów oraz ich procesowanie wewnątrz organizacji
  • uzyskiwanie opinii i uzgodnień wewnętrznych niezbędnych do przedłużenia umów
  • przygotowywanie wniosków do kontrahentów
  • uzyskiwanie i utrzymywanie zabezpieczeń umów (kaucje/gwarancje/dodatkowe ubezpieczenia)
  • przygotowywanie wniosków o zajęcie pasa drogi pod kioski oraz urządzenia infrastruktury
  • pozyskiwanie map ewidencyjnych
  • koordynacja procesu przygotowania lokalizacji do zwrotu właścicielowi (przygotowanie protokołów zdawczo-odbiorczych, rozliczenie lokalizacji, zapewnienie zwrotu zabezpieczeń umów)
  • przygotowywanie zestawień i danych dotyczących płatności z tytułu czynszów i opłat, comiesięcznych rezerw biernych
  • utrzymywanie kontaktów z kontrahentami (bieżąca korespondencja i uzgodnienia)
  • sporządzanie i przekazywanie raportów o wysokości obrotów zgodnie z wymogami, terminami i warunkach w umowach z centrami handlowymi
  • ocena zasadności i weryfikacji faktur z tytułu czynszów za grunty i lokale
  • zarządzanie kosztami zgodnie z manualem kosztowym

Wymagania

  • dobra znajomość programów z pakietu MS Office
  • umiejętności analityczne, planowania i organizacji
  • aktywne podejście do rozwiązywania problemów
  • wykształcenie wyższe
  • zorientowanie na zadania i osiąganie celów
  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji
  • bardzo dobra umiejętność komunikacji personalnej
  • sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy

  • niezbędne narzędzia pracy
  • samodzielną pracę i możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szeroki pakiet benefitów (karta sportowa i medyczna, ubezpieczenie na Życie, dofinansowanie do wakacji)

Wymagane dokumenty

CV