Umowa o pracę - Specjalista ds. Sprzedaży
AM LOGISTIC Wolniewicz i S-ka S.J. Rydygiera, Warszawa, Polska 13 października 2017

AM Logistic jest firmą brokerską zapewniającą serwis podmiotom, które korzystają w długofalowych relacjach z usług kurierskich w zakresie przesyłek na terenie całego kraju, oraz przesyłek międzynarodowych.

Od blisko 8 lat współpracujemy z największymi w kraju i na świecie firmami kurierskimi, a swoim klientom oferujemy dostęp do wszystkich usług na jednej platformie internetowej.

Zakres obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku Specjalisty ds. Sprzedaży:

  • pozyskiwanie nowych klientów do stałej współpracy,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • negocjowanie warunków współpracy,
  • opieka handlowa nad pozyskanymi klientami.

Wymagania

Wymagania od osoby zatrudnionej na stanowisku Specjalisty ds. Sprzedaży:

  • łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność utrzymywania dobrych, stałych relacji z klientami,
  • wysoka kultura osobista i dobra organizacja pracy,
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży telefonicznej lub bezpośredniej.

Oferujemy

Osobie zatrudnionej na stanowisku Specjalisty ds. Sprzedaży oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji (umowa o pracę na cały etat),
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia: stałe wynagrodzenie podstawowe + prowizja + premia,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • pracę w młodym zespole,
  • pomoc i wsparcie w procesie adaptacji na stanowisku pracy.

Wymagane dokumenty

CV