Staż/praktyki - Specjalista ds. rozwoju produktów i opakowań
Sustainable Solutions Wawer, Warszawa, Polska 13 czerwca 2018

Jeśli jesteś kreatywną, pracowitą i przedsiębiorczą osobą, jest to fantastyczna okazja pracować przez lato dla innowacyjnej firmy produkującej smaczne i również dobre dla Ciebie wypieki wykorzystując naturalne i lokalne surowce ponieważ wiemy, że dobra żywność wspiera zdrowie i że firma przyjazna dla środowiska i lokalnej społeczności to dobry interes. Między innymi, oferujemy wypieki ekologiczne, wegańskie, bez dodatku cukru, oraz bezglutenowe.  Nasze produkty są oferowane u klientów takich jak Tchibo, Multikino, Coffee Corner na lotniskach, Brytyjska Szkoła, Ambasada Amerykańska,  MK Cafe, TVN Cafe, i Idea Hub. Obecnie wszystkie wypieki są pod marką Harvest Foods (www.harvestfoods.eu), ale w tej chwili uruchamiamy drugą markę LOV Foods wyłącznie dla certyfikowanych ekologiczych produktów oraz trzecią markę Sweet Home Chicago. Planowany też jest import do uzupelnienia oferty oraz eksport.  Biuro i produkcja są w nowoczesnym zakładze w Warszawie w dzielnicy Wawer.

Staż/praktyki - Specjalista ds. rozwoju produktów i opakowań
  • Będziesz uczestniczyć w stworzeniu i rozwoju produktów oraz opakowań, w tym pozyskiwanie surowców i opakowań.
  • Istotnymi czynnikami będą: lokalne zaopatrywanie, funkcjonalność oraz estetyka.

• Identyfikowanie się z wizją, że zdrowe produkty przyjazne dla środowiska i lokalnej społeczności ma sens.
  • Doświadczenie nie wymagane ale mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego nie wymagana ale mile widziana

• Stanowisko jest płatne i skierowane głównie dla studentów.
  • Data rozpoczęcia pracy to najpóźniej od 2 lipca i trwa do końca wakacji z możliwością kontynuacji współpracy w niepełnym wymiarze godzin po rozpoczęciu nowego roku szkolnego.

Dołączając do nas, będziesz miał okazję wiele się nauczyć, cieszyć tworzeniem marki i budowaniem swojego CV.