Umowa o pracę - Sp. ds. Sprzedaży
PassionHR Izabela Ulatowska-Bierlet zachodniopomorskie, Polska 11 lipca 2018

Firma wspierająca polskich rolników i ogrodników w uzyskaniu coraz wyższej efektywności w produkcji roślinnej oraz hodowli zwierząt.

Przedsiębiorstwo, które jest zaliczne do największych producentów nawozów i biostymulatorów, jak również produktów prozdrowotnych dla zwierząt na terenie Europy Środkowo-Wschodniej.

Firma rozwija działalność już w ponad 25 krajach na całym świecie, a nawozy produkowane przez nią stosowane są obecnie na ponad 5 mln hektarów upraw.

Zakres obowiązków:

  • obsługa dotychczasowych oraz intensywne poszukiwanie nowych klientów,
  • organizacja szkoleń i pokazów u Klienta,
  • doradztwo techniczne dla Klientów,
  • organizacja akcji promocyjnych, targowych i rzetelne w nich uczestnictwo,
  • nawiązywanie kontaktów handlowych,
  • budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych kontaktów z klientami,
  • rozwój sprzedaży.

Wymagania

Oczekiwania:

  • wymagane doświadczenie w branży na podobnym stanowisku lub doświadczenie z pracy w gospodarstwie (agronom)
  • wykształcenie wyższe rolnicze (może być również ogrodnicze),
  • mile widziana znajomość języka obcego
  • min. roczne doświadczenie w branży związanej z produkcją warzyw i owoców pod osłonami i w gruncie,
  • predyspozycje do pracy w handlu,
  • wysoka komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność obsługi komputera,

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • podstawowe narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),
  • dodatkowe szkolenia oraz możliwość rozwoju,
  • bogaty fundusz socjalny.

Wymagane dokumenty

Wiadomość