Staż/praktyki - Praktykant w Zakładzie Laboratoriów
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. Warszawa, Polska 16 maja 2018

Każdego dnia dostarczamy ponad 330 milionów litrów smacznej i czystej wody mieszkańcom aglomeracji warszawskiej.

Mamy 130 lat tradycji. Eksploatujemy ponad 3400 km sieci wodociągowej oraz sieć kanalizacyjną podobnej długości. Dzięki skomplikowanemu systemowi filtracji i ciągłym badaniom mamy pewność, że warszawska kranówka jest zawsze najwyższej jakości. Zmodernizowana i ciągle rozbudowywana sieć kanalizacyjna zapewnia mieszkańcom komfort i oszczędności.

  • zapoznanie z metodami wykonywania analiz instrumentalnych i fizykochemicznych wody, ścieków, osadów
  • zapoznanie z wewnętrznym systemem zarządzania
  • wsparcie w bieżących zadaniach Zakładu

Wymagania

  • student uczelni wyższej (preferowane kierunki: Chemia lub pokrewne)
  • skrupulatność, dokładność oraz skuteczność w działaniu
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)

Oferujemy

  • możliwość zdobycia cennej wiedzy oraz doświadczenia w firmie produkcyjnej
  • współpracę z doświadczonymi Specjalistami
  • referencje po ukończeniu praktyk

Wymagane dokumenty

Cv, list motywacyjny