Staż/praktyki - Praktykant w Dziale Technologii Wody
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. Warszawa, Polska 16 maja 2018

Każdego dnia dostarczamy ponad 330 milionów litrów smacznej i czystej wody mieszkańcom aglomeracji warszawskiej.

Mamy 130 lat tradycji. Eksploatujemy ponad 3400 km sieci wodociągowej oraz sieć kanalizacyjną podobnej długości. Dzięki skomplikowanemu systemowi filtracji i ciągłym badaniom mamy pewność, że warszawska kranówka jest zawsze najwyższej jakości. Zmodernizowana i ciągle rozbudowywana sieć kanalizacyjna zapewnia mieszkańcom komfort i oszczędności.

Staż/praktyki - Praktykant w Dziale Technologii Wody

• współpraca w zakresie realizacji zadań związanych z monitoringiem jakości wody

w sieci wodociągowej – bieżące sprawdzanie wyników badań wody w systemie MB GIS Utility

• prowadzenie rejestrów spraw i reklamacji na jakość wody