Staż/praktyki - Praktykant w Dziale Nadzoru Realizacji Projektów
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. Warszawa, Polska 16 maja 2018

Każdego dnia dostarczamy ponad 330 milionów litrów smacznej i czystej wody mieszkańcom aglomeracji warszawskiej.

Mamy 130 lat tradycji. Eksploatujemy ponad 3400 km sieci wodociągowej oraz sieć kanalizacyjną podobnej długości. Dzięki skomplikowanemu systemowi filtracji i ciągłym badaniom mamy pewność, że warszawska kranówka jest zawsze najwyższej jakości. Zmodernizowana i ciągle rozbudowywana sieć kanalizacyjna zapewnia mieszkańcom komfort i oszczędności.

Staż/praktyki - Praktykant w Dziale Nadzoru Realizacji Projektów

• przygotowywanie OPZ dla zadań uzupełniających do kontraktów
  • zapoznanie się oraz analizami dokumentacji technicznych dot. projektów realizowanych przez dział
  • przygotowywanie wystąpień na spotkaniach oraz notatek z narad dot. realizowanych projektów