Staż/praktyki - Praktykant w Dziale Finansów
Gemius SA Warszawa, Polska 21 kwietnia 2017

Gemius SA – jesteśmy polską firma, która doradza przedsiębiorcom, jak wykorzystywać internet w biznesie. Od 1999 roku badamy internautów pod kątem korzystania z mediów cyfrowych, tworząc w ten sposób unikalny socjodemograficzny profil e-konsumentów. Mierzymy oglądalność stron www i aplikacji, a także materiałów audio i wideo z poszczególnych źródeł ruchu, tj. komputerów, tabletów i smartfonów. Nasza firma działa w ponad 30 krajach w Europie, Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie (region EMEA), a w 14 z nich posiadamy oddziały. Naszymi klientami są reklamodawcy, wydawcy, domy mediowe, agencje reklamowe i firmy z sektora e-commerce. Prowadzone przez nas badania realizowane są zgodnie z zasadami międzynarodowego kodeksu ICC/ESOMAR. Tworzymy własną technologię przetwarzania i składowania danych.

Zakres obowiązków:

Podczas miesięcznych bezpłatnych praktyk dołączysz do Działu Finansów, który odpowiada za prowadzenie ksiąg rachunkowych i współpracę z instytucjami zewnętrznymi. Do Twoich zadań należeć będzie:

  • archiwizacja dokumentów,
  • pomoc w bieżących zadaniach działu finansowego,
  • dekretacja i księgowanie dokumentów księgowych.

Wymagania

Jeżeli jesteś studentem/studentką bądź absolwentem/absolwentką kierunków ekonomicznych  (finanse, rachunkowość, ekonomia), a poza tym cechuje Cię:

  • dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • dobra organizacja własnej pracy,
  • samodzielność i komunikatywność,
  • posiadasz podstawową znajomość zagadnień z rachunkowości,

to chcielibyśmy Cię poznać!

Oferujemy

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • ponieważ to, co najbardziej cenią nasi Praktykanci to niesamowicie przyjazna atmosfera podczas praktyk,
  • zapoznasz się z pracą w dziale księgowości w centrali międzynarodowej firmy,
  • zdobędziesz podstawową umiejętność księgowania dokumentów w programie Symfonia,
  • otrzymasz wsparcie doświadczonego Opiekuna Praktyk,
  • będzie to okazja, aby zdobyć pierwsze szlify zawodowe,
  • nasi Praktykanci biorą udział w szkoleniach wewnętrznych i mają dostęp do fachowej literatury,
  • w naszej kuchni znajdziesz świeże warzywa, owoce oraz płatki śniadaniowe,
  • na zakończenie praktyk otrzymasz zaświadczenie wraz z opinią.