Staż/praktyki - Praktykant w Biurze Zarządu Głównego TUP
Towarzystwo Urbanistów Polskich Lwowska 5, Warszawa, Polska 11 stycznia 2018

Towarzystwo Urbanistów Polskich (www.tup.org.pl) założyła w 1923 r. grupa wybitnych twórców i naukowców, a jednocześnie społeczników, skupionych wokół Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Towarzystwo stopniowo przekształca się w stowarzyszenie o charakterze społeczno – naukowym, gromadzące pasjonatów wszystkich tematów, jakie mogą kojarzyć się z pojęciem urbanistyki. Formy pracy Towarzystwa są różnorodne: organizacja zebrań dyskusyjnych, konferencji problemowych, seminariów, szkoleń i kursów urbanistycznych, konkursów urbanistycznych.

Zapraszamy wszystkich studentów, którzy interesują się rozmaitymi tematami, związanymi z miastami, w szerokim ujęciu, i gospodarowaniem przestrzenią do odbycia u nas bezpłatnych praktyk studenckich. W ramach praktyk studenci będą mogli zdobyć nowe umiejętności, sprawdzić wiedzę zdobytą na studiach i nawiązać kontakty.

Staż/praktyki - Praktykant w Biurze Zarządu Głównego TUP
  • opisywanie i katalogowanie materiałów archiwalnych z okresu działalności Towarzystwa,
  • wsparcie w organizacji ogólnopolskiego „Konkursu na najlepiej zagospodarowaną przestrzeń publiczną w Polsce. Edycja XII.”

• studenci I-III roku studiów (preferowane kierunki Architektura, Gospodarka Przestrzenna, Geografia lub pokrewne)
  • zainteresowanie rozmaitymi tematami związanymi z miastami w szerokim ujęciu, gospodarowaniem przestrzenią itp.
  • dyspozycyjność 4 – 9 godzin w tygodniu

• elastyczne godziny pracy dostosowane do planu zajęć na uczelni lub godzin pracy
  • możliwość zdobycia nowych, wartościowych doświadczeń w dużej organizacji pozarządowej z ponad 90-letnią tradycją
  • ciekawe i rozwojowe spędzanie wolnego czasu