Staż/praktyki - Młodszy Doradca Kredytowy
C35 sp. z o.o. Mokotowska 1, Warszawa, Polska 14 lutego 2018

Budujemy nowy startup w sektorze usług finansowych. Strona internetowe, wkrótce będzie dostępna. Strona informacyjna spółki: http://c35.pl.

Staż/praktyki - Młodszy Doradca Kredytowy

Drogi Studencie. Droga Studentko.

Mamy dla Ciebie pracę. Dobrze płatną. W sektorze finansowym. Właśnie tworzymy nowę markę, którą wprowadzimy na rynek nową energię, rozwiązania i sposób obsługi klienta.

Startup zaczyna lada chwila, ale jako jej twórcy mamy już ponad 10 letnie doświadczenie na rynku finansowym, ubezpieczeń oraz nieruchomości. Budujemy więc na solidnych podstawach.

Zapraszamy Cię na staż, który trwa od 1 do 3 miesięcy. Bardzo konkretny bez klejenia kopert, parzenia kawy. Konkretna praca, wiedza, doświadczenie, rozwój i zarabianie pieniędzy.

Działać będziemy w kilku obszarach rynku finansowego. Będziesz mógł / mogła rozwijać się w kilku zakresach usług lub wybrać jedną specjalizację. Budujemy nowy zespół i strukturę. Możliwości awansu, rozwoju i wzrostu są nieograniczone. Szukamy osób, które będą rozwijać się z nami. Jeśli jednak chcesz po prostu dorobić na studiach, to też dobrze.

Będziesz pracował/a z doświadczonymi profesjonalistami i studentami zdobywającymi doświadczenie rynkowe. Otrzymasz konkretne szkolenie i kompleksowe wsparcie. Jasno określone wymagania i granice, w których możesz się poruszać. Z czasem ten zakres będzie się tylko zwiększał. Relacje w zespole partnerskie. Oczekiwania jasne. Porozumiewamy się otwartym komunikatem. Mówimy prawdę. Umawiamy się i realizujemy. Jeśli chcesz nauczyć się konkretów, zarabiać pieniądze w trakcie studiów, jesteśmy odpowiednim “miejscem” dla Ciebie.

Pracujemy w nowoczesnym biurowcu Zebra Tower przy stacji Metro Politechnika oraz zdalnie wraz z regularnymi spotkaniami zespołu wspartymi szkoleniami. Do dyspozycji pracowników i stażystów 3 kuchnie, strefa relaksu, sale spotkań i nowoczesna infrastruktura.

Miejsce pracy: Mokotowska 1, Warszawa.

Strona www naszego startup-u jeszcze nie powstała choć już dawno obsługujemy klientów. Strona informacyjna spółki: http://c35.pl.

Data zakończenia rekrutacji: 2018-02-28.
Liczba miejsc: 2.

• Potrzeba kształtowania samego siebie.
  • Chęć zdobycia konkretnego doświadczenia.
  • Status studenta.

Oferowane warunki

Poznasz odpowiedzi na pytania:

• Na czym i “gdzie” zarabia się pieniądze w sektorze finansowym?
  • Jak działać by być skutecznym i zarabiać więcej niż inni?
  • Jak postępować i pracować z klientami?
  • Dlaczego rozwój i zarabianie pieniędzy nie odbywa się “naciskanie guzików”?
  • Jak w przyszłości uzyskać super kredyt na zakup swojego mieszkania i jak poruszać się w „oceanie” produktów i usług finansowych?

… dowiesz się więc kiedy produkt opłaca się Tobie a kiedy podmiotowi, który Ci go oferuje i jak skorzystać z okazji.

Otrzymasz

• Konkretne wsparcie kompetencyjne.
  • Konkretne wymagania.
  • Jasny system rozliczeń.
  • Komplet narzędzi.
  • System pracy pozwalający na pogodzenie działań ze studiami.