Umowa o pracę - JUNIOR SALES COORDINATOR
IJ Poland Warszawa, Polska 13 czerwca 2018

In Job Poland należy do spółki In Job Company, International Recruiting Company z siedzibą w Weronie i oddziałami w Europie, Rosji, Stanach Zjednoczonych i Azji.

Zajmujemy się rekrutacją wykwalifikowanych profesjonalistów i wspieraniem ich w zatrudnieniu , w oparciu o umowy na czas określony i nieokreślony. Nasze bogate doświadczenie w doborze talentów – specjalistów, managerów niższego i średniego szczebla, posiadających wykształcenie kierunkowe i adekwatne doświadczenie na danym stanowisku, pozwoliło nam gruntownie poznać rynek pracy w Polsce i zagranicą. Każdego dnia pracujemy z zaangażowaniem, by zagwarantować naszym klientom kompleksową i profesjonalną obsługę. Dzięki naszym konsultantom oraz rekruterom, posiadającym rozległą wiedzę i specjalizację w konkretnych sektorach oraz obszarach funkcjonalnych, jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne wsparcie, maksymalną skuteczność i szybkie reakcje na pojawiające się wyzwania.
Jesteśmy organizacją wielokulturową, dynamiczną i pełną życia. Naszym najważniejszym celem jest spełnienie oczekiwań Klientów – zarówno firm, jak i kandydatów. Realizujemy go pracując wspólnie na rzecz podstawowej wartości: Waszego rozwoju.

Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta wysokiej jakości mebli biurowych In Job Poland obecnie poszukuje Kandydatów na stanowisko:

JUNIOR SALES COORDINATOR

Miejsce pracy: Warszawa / Polska

Główne obowiązki:

  • aktywne pozyskiwanie Klientów i poszukiwanie możliwości biznesowych w obszarze całej Polski
  • prowadzenie pełnego procesu negocjacji z Klientem
  • przygotowywanie prezentacji
  • tworzenie ofert, zamówień oraz współtworzenie umów handlowych
  • uczestniczenie w tworzeniu strategii biznesowych w ramach określonych projektów
  • kierowanie zespołem projektowym
  • bieżąca współpraca z Klientami oparta o pełne doradztwo

Wymagania

  •  Pierwsze doświadczenia w sprzedaży, project managemencie lub chęć rozwoju w tym obszarze
  • Doświadczenie w pracy w branży meblarskiej / mebli biurowych lub budownictwa będzie stanowić wartość dodaną
  • Znajomość języka polskiego, angielskiego
  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Elastyczność względem częstych podróży
  • Osobowość proaktywna, wysokie umiejętności interpersonalne, bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Zorientowanie na cel i najwyższy poziom obsługi Klienta

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku dla dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Możliwość profesjonalnego rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Samochód służbowy, również do użytku osobistego

Informujemy, że Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest IJ Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa. Ponadto Kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez IJ Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji

Wymagane dokumenty

CV