Umowa zlecenie - Asystent/ka w zespole Traffic (zarządzanie treścią na stronie) – płatny staż
GRUPA INTERIA.PL aleja Stanów Zjednoczonych, Warszawa, Polska 13 marca 2018

Interia.pl to jeden z 3 największych portali w Polsce.

Codziennie pracujemy dla 19 mln użytkowników, którzy odwiedzają ponad 300 naszych serwisów. Robić coś dla 18 mln, fajnie prawda? 🙂

Zapewniamy na starcie pakiet szkoleń pozwalających poznać firmę, rynek internetu oraz niezbędne narzędzia. Chcemy nauczyć jak najwięcej. A dlaczego? Wielu z nas zaczynało od stażu i teraz pracuje z sukcesem w Interii. Szukamy w stażystach przyszłych współpracowników.

Poznajmy się bliżej! Zobacz jak pracujemy na co dzień, rozwijamy swoje umiejętności, integrujemy się, kliknij na: https://www.facebook.com/InteriaPoGodzinach/

W jakim zespole pracujemy?

• Pod tajemniczą nazwą Traffic kryje się  opracowywanie zawartości na stronie internetowej począwszy od tekstu przez grafiki.
  • Do naszych zadań należy między innymi research internetu, dodawanie treści, opisywanie tekstów, tagowanie, linkowanie, redakcja artykułów na blogi zakupowe.
  • Jedną z wartości, jaką się kierujemy jest „użytkownik jest najważniejszy”, dlatego głównym celem naszej pracy jest dopasowanie treści strony do naszych użytkowników.

Co ludzie lubią lubić w wolnym czasie? – Zakupy! Dzięki naszej pracy użytkownik szybciej i trafniej podejmuje decyzje zakupowe. Jako Trafficy działamy dla interiowego zespołu AdRetail, który wspiera sprzedaż produktami reklamowymi skonstruowanymi wokół prezentacji gazetek promocyjnych. Do AdRetail należą: Okazjum.pl, Promoceny.pl i Promocyjni.pl.

Miesięcznie odwiedza nas średnio do 2,2 mln, a samą Interię 18 mln użytkowników – dla takiej liczby osób pracujemy J

Każdy z nas zaczynała swoją przygodę z Interią właśnie od stażu. Teraz chcemy dać taką możliwość Tobie

Na stanowisku Asystenta/ki będziesz:

• Wykonywać research internetowy
  • Weryfikować, aktualizować i wprowadzać dane zgodnie z wytycznymi
  • Dbać o poprawność danych
  • Raportować dane

Oczekujemy od Ciebie:

• Sumienności i dokładności w wykonywaniu zadań
  • Terminowości
  • Umiejętności szybkiego wyszukiwania informacji
  • Zaangażowania i motywacji do pracy
  • Dyspozycyjności min. 30h tygodniowo (bardzo mile widziana dyspozycyjność 40h <pełen etat>)
  • Mile widziani studenci ostatnich lat studiów lub absolwenci stawiający pierwsze kroki na rynku pracy

Z naszej strony otrzymasz:

• Szkolenia, które dostarczą Ci wiedzy i konkretnych umiejętności (panel wewnętrzny, zasady opisów produktów, seo, content, kampanie handlowe)
  • Możliwość rozwoju w dodatkowych zadaniach (jeżeli ktoś jest chętny na rozwój, zawsze mówimy TAK!)
  • Elastyczne godziny stażu (wymagamy min. 30h tygodniowo, ustalimy sobie wspólny grafik)
  • Realną szansę na zatrudnienie w Interii